Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025-2026
Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Gabriela Narutowicza informuje, że uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025-2026 odbędzie się w dniu 26 czerwca 2026r.
Program uroczystości: 9.00 - spotkanie z wychowawcami w salach
9.10 - uroczystości w sali gimnastycznej
10.00 - wręczenie świadectw w klasach
10.40 - wakacje
Do zobaczenia!


